سفارش چیدن پازل توسط آرت آذین


چیدن پازل نوعی وسیله ی سرگرمی است که باید قطعات بریده شده ی یک تصویر را که جدا از هم و به صورت به هم ریخته می باشد را در کنار یکدیگر قرار داد و تصویر موردنظر را درست کرد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این سرگرمی عمری حدود ۲۵۹ ساله دارد. پازل یا ایده بریدن و چیدن تصاویر در کنار هم در سال ۱۷۶۰ میلادی برای نخستین بار به عنوان شیوه ای کارآمد، برای آموزش کودکان و تفریح بزرگسالان مورد استفاده قرار گرفت. 

جان اسپیلسبری نقشه ساز و حکاک اهل لندن، اولین فردی بود که طرح های منبتی را به صورت تجاری به فروش رساند (حدود سال ۱۷۶۰). او مشغول فعالیت نقشه کشی بود که ناگهان ایده ساختن پازل به فکرش رسید. وی به وسیله اره مویی، برش هایی بر روی تخته نقشه کشی خود در حد فاصل مرز شهرها ایجاد کرد و بدین ترتیب اولین پازل را  ابداع گردید. 

سایت آرت آذین مفتخر است که در صورت ارایه پازل توسط شما، ما پازل ها را چیده و در اسرع وقت خدمت شما باز می گردانیم. در واقع سفارش چیدن پازل های شما را می پذیریم.

اگر وقت کافی برای چیدن پازل دلخواه خود ندارید و یا در زمان مشخصی می خواهید آن را هدیه دهید، آن را برای شما چیده و آماده تحویل می کنیم.

همچنین در صورت درخواست شما پازل های مورد نظر قاب شده و سپس عودت داده خواهد شد.

برای دیدن پازل های چیده شده ما به دسته بندی پازل سایت مراجعه فرمایید.

برای سفارش چیدن پازل و ارتباط با ما به صفجه تماس با ما مراجعه فرمایید.